نمایه در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC

ورود به سیستم

کانال تلگرام

ورود به سامانه داوری مقالات

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 3

بازديد دیروز : 0

کل بازدید : 30172

سوالات متداول

1-      مقاله را از چه طریقی بایستی برای سومین کنفرانس ملی هزاره سوم و علوم انسانی ارسال نمود؟ ازطریق ایمیل یا سامانه کاربران؟ چگونه؟

برای ارسال مقاله قبل از هر کاری بایستی در سامانه کاربران سایت ثبت نام کنید. سپس به ایمیل خود رفته و ایمیل ارسالی از طرف سیستم را مشاهده و بر روی لینک فعالسازی موجود در ایمیل کلیک کنید (اگر قبلاً ثبت نام کرده اید و برای رمز عبور شما خطا می دهد می توانید گزینه فراموشی رمز عبور را کلیک نموده و به ایمیل خود جهت دریافت رمز عبور جدید مراجعه نمائید). به سایت همایش بازگشته و وارد قسمت ورود در سامانه کاربران شوید و نام کاربری و رمز عبور خود را در آنجا وارد نمایید. پس از ورود به سامانه کاربران جهت ارسال مقاله از منو های موجود به منو ارسال مقاله جدید بروید و فایل  اصل مقاله را با فرمت word در سایت درج نمائید.

ارسال مقاله ازطریق ایمیل انجام نمی پذیرد و  بدیهی است مقاله ارسالی از طریق ایمیل بررسی نمی گردد و فرآیند کار را با مشکل مواجه می سازد، ایمیل کنفرانس صرفاً جهت پاسخ گوئی به نظرات، پیشنهادات، سؤالات، مشکلات و ... پژوهشگران در موارد خاص می باشد.

  

2-      آیا مقالات مروری نیز مورد پذیرش واقع می شوند؟

بله،  مقالات علمی- مروری که درباره موضوعات جدید باشند و مطالب جدیدی در آنها آورده شود مورد پذیرش قرار می گیرند.

 

3-      روند پذیرش و چاپ مقاله چگونه می باشد؟

اصل کلیه مقالات پذیرفته شده توسط کمیته علمی و داوران (ارائه شفاهی، پوستر،چاپ در مجموعه مقالات)  پس از پرداخت هزینه ثبت نام، در کتاب الکترونیکی مجموعه مقالات گردآوری میشود و و چکیده انها در کتاب خلاصه مقالات به چاپ خواهد رسید.

- پذیرش یا عدم پذیرش یا پذیرش به شرط اصلاحات مقالات حداکثر یک هفته پس از ارسال آن از طریق مراجعه به پنل کاربری یا ایمیل مشخص می گردد.

 

4-      آیا برای افرادی که به صورت غیر حضوری ثبت نام کردند گواهینامه و پکیج کنفرانس دریافت می کنند؟

بله، به همه افرادی که به صورت غیر حضوری ثبت نام می کنند گواهینامه و پکیج کنفرانس به صورت رایگان پست می شود لازم به ذکر می باشد که هنگام ثبت نام حتما آدرس پستی و کد پستی ده رقمی را به طور کامل درج نمائید.

 

5-       آیا سایر نویسندگان همکار گواهینامه دریافت می کنند ؟

بله! به تعداد نویسندگان گواهینامه مجزا صادر می گردد و در روز برگزاری کنفرانس به فردی که در پنل ثبت نام کرده است گواهینامه نویسندگان همکار تحویل وی داده می شود.

 

6-      آیا قبل از ارسال مقاله هزینه ای پرداخت می گردد؟

خیر - پژوهشگران صرفاً پس از پذیرش مقاله آن ها (که از طریق ایمیل و کنرل پنل کاریری به اطلاع آن ها خواهد رسید) هزینه پرداخت خواهند نمود.

 

7-      هر نویسنده مقاله مجاز به ارائه چند مقاله به سومین کنفرانس ملی هزاره سوم و علوم انسانی می باشد؟

محدودیتی در ارائه مقاله توسط پژوهشگران نیست و هزینه مقالات بعدی نویسنده مسئول 115/000 تومان می باشد در غیر اینصورت شامل هزینه مقاله جدید می باشد.

 

8-      در صورت شرکت در کنفرانس یا پذیرش مقاله، نحوه پرداخت هزینه های ثبت نام چگونه است؟

برای پرداخت هزینه های شرکت در کنفرانس ابتدا بایستی خدماتی که می خواهید دریافت نمائید را مشخص کنید. برای این منظور پژوهشگران می بایست خدمت مورد نظر را در سامانه کاربران قسمت «خدمات» انتخاب نموده و سپس اقدام به پرداخت اینترنتی از طریق درگاه الکترونیکی سامانه کاربران نمایند.

  

9-      آیا متن گواهینامه کسانی که به صورت غیر حضوری شرکت می کنند با افرادی که در سومین کنفرانس ملی هزاره سوم و علوم انسانی حضور دارند یکسان می باشد؟

بله یکسان میباشد فقط برای کسانی که حضور داشتند گواهینامه ی حضور علاوه بر این گواهینامه صادر می گردد.

 

10-   آیا همه مقالات پذیرفته شده در سومین کنفرانس ملی هزاره سوم و علوم انسانی در سایت سیویلیکا نمایه خواهند شد؟

بله تمامی مقالات پذیرش شده در پایگاه سویلیکا نمایه می گردند.


پورتال آنلاین مدیریت و داوری همایش ویرایش 4 kavoshHamayesh